Informace o nás

 

V současnoti firma WILDBACH - EKO, s. r. o. provádí tyto práce :

-  vodohospodářské stavby,

-  zemní práce,

-  výstavby opěrných zdí - z lomového kamene, drátokamenných     a železobetonových,

-  kladení zámkových dlažeb,

-  dlažby z lomového kamene,

-  prodej písků, kameniva, lomového kamene.

 

Společnost disponuje 15-20 pracovníky, kteří tvoří jádro firmy a jsou zaměstnaní v průběhu celého roku. Firma zajišťuje pro tyto pracovníky stabilní zázemí a možnost zaměstnání dlouhodobého charakteru. Bývají v sezóně doplňováni potřebným počtem pomocných pracovníků.

Firma vlastní tři pásové bagry a dále čtyři kolové nakladače, nákladní automobil a drobnou mechanizaci, potřebnou pro realizaci staveb.

V současné době, tak jako v minulosti, naše firma nemá finanční problémy a nemá pohledávky u investorů. Firma se od začátku své činnosti nestala insolventní.

Naše firma je schopna realizovat zakázky po celém území ČR.

Historie projektu

Naše firma vznikla dne 24. května 2007. Vznikla transformací firmy Ing. M. Sedlinský (fyzická osoba). Tato firma fungovala samostatně od 7.7.1992 a vyčlenila se ze střediska hrazení bystřin Jihomoravských státních lesů, Stavebního závodu v Brně. Tato firma se od svého založení zabývala oborem stavební činnosti, se kterou měli pracovníci firmy dlouholeté zkušenosti, tedy vodohospodářskými stavbami. V roce 1992 a 1993 firma vybudovala městskou kanalizaci v Oslavanech. V roce 1993 získala první zakázky hrazení bystřin a strží.

 

Kontakt

WILDBACH - EKO, s. r. o.

wildbach@volny.cz

Chochola 4
Brno 624 00

+420 603 849 160

Vyhledávání

© 2009 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode